Mlada reprezentacija BiH rutinski protiv Azerbejdžana

Prvi pogodak viđen je u 35. minuti kada je Nardin Mulahusejnović matirao golmana gostiju.

Liga nacija: Švicarska, Engleska i Portugal na završnom turniru, čeka se još jedan tim

Reprezentacija Švicarske osigurala je plasman na završni turnir divizije A Lige nacija, nakon što je u nedjelju na sv

Najkarizmatičniji bh. igrač s 32 godine uradio je više nego španski mladići

Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je sinoć od Španije u prijateljskom meču odigranom u Las Palmasu s minima

Robert Prosinečki: Momci su dali sve od sebe

Reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u Las Palmas u prijateljskom meču poražena od Španije s minimal

Reprezentacija BiH jedina iz Jugoistočne Evrope u elitnom rangu Lige nacija

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine bit će jedina selekcija s prostora Jugoistočne Evrope koja će u narednom

Hrvatska ispala iz elite Lige nacija

Engleska je u odlučujućoj utakmici Lige nacija preokrenula protiv Hrvatske i pobjedom 2:1 prošla na final four.

Španski mediji objavili popis igrača koji bi večeras trebali da zaigraju od prve minute

Susret je prijateljskog karaktera i za očekivati je određene promjene, a kako sada stvari stoje, bit će ih na obje st