FOLSOM je jedan od najstrožih američkih zatvora u kojem je smrtna kazna izvršena nad 93 osuđenika, podjednako zloglas

Pretukao sudiju, sada doživotno suspendiran

Bruno Daliu više nikada neće igrati košarku.

Sparsi izgubili od Igokee u posljednjem meču 3. kola Prvenstva BiH

Košarkaši Sparsa izgubili su od Igokee sa 73:68 u posljednjem susretu 3. kola Prvenstva BiH.

Francuskoj bronzana medalja, Australija pala u finišu

Košarkaška reprezentacija Francuske pobjedom protiv Australije rezultatom 67:59 osvojila je treće mjesto na Svjetskom

Amerikanci ostali bez medalje na Svjetskom prvenstvu: Francuska slavila nakon velike borbe

Košarkaši Sjedinjenih Američkih Država neće odbraniti titulu prvaka svijeta u košarci.

Argentina bolja od Srbije u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u košarci

Košarkaška reprezentacija Argentine plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva nakon što je danas u četvrtfinalu u

Nova ubjedljiva pobjeda košarkaša Srbije: Protiv Portorika + 43

Košarkaši Srbije upisali su i četvrtu ubjedljivu pobjedu na Svjetskom prvenstvu u Kini iz isto toliko susreta.